Silver Star Çocuk Çarşaf
Silver Star Çocuk Çarşaf
Silver Star Çocuk Çarşaf
Silver Star Çocuk Çarşaf

Silver Star Çocuk Çarşaf

Fiyat : ₺290,00(KDV Dahil)

Ölçüleriniz Aşağıda Bulunan Seçeneklerden Farklı ise, size en yakın ölçüyü seçip eklemek istedikleriniz bölümüne iç yatak ölçünüzü yazabilirsiniz.

:

La Lumiere Çarşaf

Çarşaflarımız yatağınızın ölçüsüne göre özel olarak dikilmektedir. Kumaşlarımız yumuşacık, 1.sınıf %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. Kumaşlar uluslararası tanınırlıktaki oeko-tex 100 ve ISO standartlarına sahiptir.  Çevre ve insan sağlığına zararlı maddeler içermez. %100 doğal ve sağlıklıdır. Çarşafınızı lastikli ve ya lastiksiz olarak tercih edebilirsiniz.

Lastikli çarşaflarımızda lastik tam tur kullanılmıştır. Bu sayede yatağınızda kayma olmaz ve yatağınıza tam oturmasını yardımcı olur. Yatağınızın ölçüleri seçeneklerden farklı ise veya yatağınızın şekli farklı ise ürün özelleştirme formuna ekliyebilirsiniz.

Beşik ölçülerinde iç yatağın yüksekliği 15 cm'e kadar, daha büyük yataklarda montessori ve tek kişilik yataklarda iç yatağın yüksekliği 25 cm'e kadar olan yatakları kapsamaktadır. Farklı yüksekliğiniz ve ölçünüz için bizimle iletişime geçebilirisniz.

Bu ürün siparişinize özel üretilecektir.Özel üretim ürünlerde iade ve iptal yapılamamaktadır. Renk tonları fotoğraf çekim ışığına bağlı olarak bir ton açık ya da koyu olarak değişiklik gösterebilir

 

Ürünleri uzun yıllar kullanabilmeniz için dikkat edilmesi gerekenler,

  • Nevresim takımlarını ve çarşaflarını en çok 40 C'de ters çevirerek yıkayınız.
  • Renklilerde çamaşır suyu ve ağartıcı kullanmayınız.
  • Yıkama işlemi bitince makine içinde kumaşı bekletmeyiniz.
  • Makineyi hiçbir zaman tam doldurmayınız.
  • Ütülerken kırışıklıkların kolay açılması için, hafif nemli pozisyonda önce arka yüzünü, sonra ön yüzünü pamuklu programında ütüleyiniz.
Renk
Beyaz
Benzer Ürünler
La lumière Bébé Maison
₺380,00 KDV Dahil
LALC899652
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR