₺850,00 KDV Dahil
₺850,00 KDV Dahil

Penye Bebek Battaniye Nedir?

Bebeklerin gece ve gündüz uykularına eşlik eden bebek battaniyesi ürünleri cilt hassasiyeti dikkate alınarak üretilmektedir. Penye battaniye çeşitleri yenidoğan döneminden itibaren gerekli olanın karşılanmasına imkan sağlamaktadır. Üretim sırasında farklı materyallerin tercih edildiği penye bebek battaniyesi modelleri havanın derecesine göre ince veya kalın seçenekleri ile kullanıcının beğenisine sunulmaktadır. 

Bebek battaniyesi modelleri arasında oldukça popüler olan penye bebek battaniyesi ürünleri bebeğin terlemesini önlemektedir. Farklı renk alternatiflerinin desenlerle harmanlanması ile bebeklerin dikkatini çeken penye bebek battaniyeleri ebeveynler tarafından da tam not alan bebek ürünleri arasında yer almaktadır.

Bebek penye battaniye modelleri farklı dokuları, renkleri ve ihtiyaca uygun ölçüleriyle farklılık göstermektedir. Ürünler bebeklerin uyku kalitelerine katkı sağlayacak şekilde üretilmektedir. Günlük ve gezmelik olarak seçim yapılabilmesi için farklı ebatlarda ve kalınlıklarda üretilen penye battaniye bebek ve annenin tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak üretilmektedir. Ebeveyne taşıma kolaylığı sağlayan bebek örtüleri bebek ve anneye konforlu bir seyahat imkanı sağlamaktadır.

Penye Bebek Battaniyesi Modelleri

Bebeğin rahat bir uyku süreci yaşaması için yattığı yerin rahatlığı, yattığı odanın sıcaklığı, üzerindeki kıyafetler ve üzerine örtülen battaniye gibi birçok etken önemli olmaktadır. Bebeklerin uyku süreci için bebek battaniyesi olmazsa olmaz bebek ürünlerinden birisidir.

Penye tulum battaniyesi, penye işlemeli bebek battaniyesi, penye dantel bebek battaniyesi, penye süslü bebek battaniyesi gibi birçok tasarım ebeveynlerin zevklerine göre tercihe sunulmaktadır. Ebeveynlerin cinsiyete göre renk seçimi yapabilmeleri için oldukça geniş renk yelpazesine sahip olan penye pamuklu bebek battaniyesi modelleri her türlü kombinle uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmaktadır. 

Unısex tasarımların yanı sıra kız çocuğu olanların kız bebek battaniyesi ve erkek çocuğu olanların erkek bebek battaniyesi tasarımları içerisinden ürünler tercih edebilmektedir. Nefes alabilen yapıda olmasına özen gösterilerek tercih edilen modellerde ebeveynler için görsellikte önemli olmaktadır. Tasarım olarak çeşitlilik sunan bebek penye battaniye modellerinden ister gösterişli olanlara ister sade olanlara yönelebilmektedir. Dantel bebek battaniyesi özellikle doğum çantasının olmazsa olmazları arasında gösterilmektedir. Görselliğe ve zerafete önem veren ebeveynler için çeşitli süslerle donatılmış süslü bebek battaniyeleri öne çıkmaktadır. 

Penye bebek battaniyesi bebek fotoğraf çekimleri, mevlit gibi etkinlikler için sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Ebeveynler tuttukları takımlarına göre de penye bebek battaniyesi ürünlerini tercih edebilmektedir. Bebek battaniyesi boyutları model tercihinden sonra atlanmaması gereken detaylardan birisi olmaktadır. Bebeğin boyuna göre çeşitli ölçülerde üretilen penye bebek battaniyesi arasından en doğru seçimi yapmak verim alma açısından önemli olmaktadır. 

Unisex olarak tasarlanmış nazar boncuklu penye bebek battaniyesi ya da son dönemlerde oldukça popüler olan tavşanlı bebek battaniyesi gibi binlerce çeşit kullanıcının tercihine bırakılmak üzere satışa sunulmaktadır. Özellikle bebeğe özel isim detayı yazdırılabilen penye bebek battaniyesi modelleri hastane çıkışları için günümüzde olmazsa olmaz ürünler arasında yer almaktadır. Kuzulu penye bebek battaniyesi gibi figürlerden üretilen battaniyeler çocukların ilgisini daha çok çektiği için ebeveynler çocuklarının ilgisi ve merakına yönelik tasarımlara yönelmektedir. 

Bebekler için üretilen ürünlerin hijyen koşullarının yanı sıra cilt hassasiyetine uygun nitelik barındırması da oldukça önemli olmaktadır. Bebek tekstil çeşitleri oluşum aşamasından itibaren kullanılacak ürünlerin bebeğin sağlığı ve konforu ön planda tutularak tasarlanmaktadır. 

Yaz mevsiminde ebeveynlerin bebekleri ile birlikte dışarı çıkma sıklığı artmaktadır. Bebekle dışarı çıkarken ebeveynin mutlaka yanına alması gereken ürünler arasında bebek battaniyesi yer almaktadır. Bebeği terletmeyen ve pamuklu özelliğe sahip olan penye bebek battaniyesi bebeğin terlemesini önlemek için bebek arabası, puset ya da uyuduğunda üstüne örtmek için amacıyla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen en iyi bebek battaniyesi ürünleri arasında yer almaktadır. 

Kış aylarında bebeğin vücut ısısını istenilen değerde tutmak önemlidir. Bunun için uzmanlar çocuğun kat kat giydirilmesinden ziyade bebeğin üzerine örtülecek örtünün kalın bebek battaniyesi ürünlerinden birisi olmasının yeterli olduğunu söylemektedir. Kış aylarında bebeğin üşümesini engellemek için çift katlı üretilen penye kışlık bebek battaniyesi ürünleri ebeveynlerin gönül rahatlığı ile tercih ettiği ürünlerden olmaktadır. Kadife bebek battaniyesi ile birlikte tercih edilen penye bebek battaniye kış mevsiminin demirbaş ürünleri olarak görülmektedir. 

Penye Bebek Battaniyesi Renkleri

Penye bebek battaniyesi bebeklerin uyku süreçlerinin vazgeçilmezlerinden birisidir. Bebek battaniyesi bebeklerin keyifli bir dinlenme süreci geçirmeleri için oldukça önemli ürünlerdir. Her ebeveynin tarzına hitap edebilecek tasarımlarda üretilen bebek battaniyesi oldukça geniş renk çeşitliliği ile de göz dolduran battaniye çeşitleri arasında yer almaktadır. 

Bebek battaniyeleri geçmişten günümüze bebek alışverişlerinde listenin başında olan ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler arasında her mevsimde ebeveynler tarafından gönül rahatlığı ile kullanılan penye bebek battaniyesi ürünleri bebeklerin dolaplarını süsleyen bebek ürünleri arasında yer almaktadır. Ebeveynler bebek battaniyesi tercihi yaparken bebeğin odası, yatağı, kıyafetleri ile kombin oluşturmak istemektedir. Bu sebeple bebek battaniyesi üreticileri ebeveynler için oldukça geniş renk yelpazesi sunmaktadır. İster tek renk ister birden fazla renkle üretilen ürünler içerisinden tercih yapabilecek olan ebeveynler kendi zevk ve tarzlarını penye battaniye ürünlerine yansıtabilmektedir. 

Son zamanlarda oldukça popüler olan neon ve pastel renkler bebek battaniye ürünleri arasında popüler olan renkler arasındadır. Ebeveynler bebek battaniyesi tercihlerini bebeklerinin cinsiyetini dikkate alarak da yapabilmektedir. Geçmiş zamanlardan beri pembe kız, mavi erkek bebeğin rengi algısı son zamanlarda yerini her renk her bebeğindir görüşüne bırakmıştır. Ebeveynler battaniye renk tercihi yaparken bebeğin cinsiyetinden ziyade tasarımsal özelliklerine dikkat etmektedir. Hastane çantasının içerisinde yer alan ve anne adaylarının olmazsa olmazı olan beyaz bebek battaniyesi farklı tasarım ve işlemelerle geçmişten günümüze vazgeçilmez yerini korumaktadır.

Süslü Bebek Penye Battaniyeleri

Son zamanlarda battaniye markaları bebek battaniyesi ürünlerinde farklı tasarımlar sunmaktadır. Sade penyelerin üzerlerine yapılan işleme, dantel, püskül, figür gibi süslemeler ile battaniye modeline farklı bir hava katılarak ebeveynlerin bu ürünleri tercih etmesi sağlanmaktadır. Süslü bebek battaniyeleri gelişen moda ile ebeveynlerin doğumlistesinde yer alan battaniye modelleri arasında olmaktadır.

Penye Bebek Battaniye Fiyatları

Yumuşak dokunuşları sayesinde bebekleri saran bebek battaniye fiyatları, üründe kullanılan kumaş, üzerinde kullanılan aksesuar ve yapılan işlemeye göre çeşitlilik göstermektedir. Çocuk battaniye fiyatları tasarım ve işçilik kalitesinin değişkenliği de fiyat aralığını belirleyen etkenler arasında yer almaktadır. Bebeğin cildine zarar vermeyecek yapıya sahip olan ve yumuşak bebek battaniyesi olarak bilinen penye bebek battaniyesi çok amaçlı kullanım şekline sahip olması sebebiyle tercih edilme potansiyelini arttırmaktadır. 

Yaz ve kış aylarının popüler kumaş tercihi olması penye battaniye ürünlerinin fiyatlarının yüksek etiketlerle satışa sunulmasına da sebep olmaktadır. Ürünlerde kullanılan farklı tasarımsal aksesuarlar, bebeğe özel yapılan işlemeler penye bebek battaniyesi fiyat etiketinin yükselmesine sebep olan faktörlerden olmaktadır. Bebek battaniyesi tek olarak satışa sunulduğu gibi battaniyesi, yastığı, alt açma setini içersinde bulunduran bebek battaniye seti şeklinde de satışa sunulmaktadır. Set halinde satışa sunulan ürünlerin fiyat aralıkları tek satılan ürünlere göre daha yüksek olmaktadır.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR