Hakkımızda

Merhabalar :) 

 

Ben Meryem, 1993 doğumluyum. 1 kızım var. Polonya’nın Varşova ilinde lisans eğitimimi tamamladım. İngilizce filoloji bölümü mezunuyum. Lisans dönemim ile birlikte yaklaşık 6 yıl Polonya’da yaşadım.

 

Türkiye’ye döndükten sonra 2 seneye yakın e-ticaret yapan büyük bir tekstil firmasının tercümanlığını yaptım. Çalışmaya başladıktan sonra kendi işimi kurmak istediğimi fark ettim.  Hamilelik dönemimde bebeğim için ihtiyaç araştırmaları yaparken bu sektör üzerinde bir marka oluşturmak istediğime karar verdim ve bu yolda çalışmalarıma başladım.   

 

2019’da kişiye özel bebek hastane çıkışlarıyla başladığımız bu yolda, şu an birçok kategoride hizmet vermek için çabalıyoruz. Özelleştirilmiş bebek nevresimleri, uyku setleri, dekorasyon ürünleri, emzirme yastıkları, puset grubu ürünleri, bebek battaniyeleri, lohusa pijamaları gibi birçok ürün seçeneği bulunmaktadır.  

 

Ürünlerimizin hepsi her malzemesi bebeklerin cildi, sağlığı, güvenliği düşünülerek tasarlanmış ve üretilmiştir. Her ürünümüzde birinci kalite malzemeler kullanılmasında son derece hassas davranılmıştır. Ürünlerimizin açıklamalarında son derece şeffaf davranıyoruz.  

 

 

En mutlu anınıza ortak olmak için varız; 

 

Annelerin bakış açısını önemsiyoruz. 

 

La Lumière 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR